2.2 CDI
Diesel/nafte
Automat
7+1

Mercedes Vito Explore

120€

Description

🚗 Mercedes Benz VIANO, 2.2 CDI (Diessel), 8+1 vende 🔓 Viti prodhimit 2009 🎡 Kambio Automatike 💰 Cmimi duke filluar nga 120 euro dita 📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni 📱Kontaktoni ne numrat tane dhe diferencen e merni diten e pick up! 🚗 Mercedes Benz VIANO, 2.2 CDI (Diesel), 7+1 seats 🔓 Year of production 2009 ⭕️Automatic transmission 💰 Price starting from 120 euros per day 📌 The price of the car is determined depending on the days you reserve 📱Contact us ,for the booking and take the discount on pick up day

BOOK NOW