2.0
Benzin
Automatic
5

Audi Q5 2018

28’000€

Description

📂2018- AUDI Q5 S Line Quattro ✅Motorri: 2.0 T- (245ps) ✅Viti: 2018 ✅Karburanti: Benzine ✅Kambio: Automatike ✅Kilometra: 138,000 KM ✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim) 📂Lista e Opsioneve: ◾️Full Tavan Xhami Panorama ◾️5 Ulese ◾️Adaptive Air Suspension ◾️Keyless GO ◾️Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton ◾️Kamera Parkimi 3D auto parking ◾️Sendilje Para Elektrike ◾️Me Ngrohje Ftohje Klima Bizonale♨️ ◾️Sendile Lekure perfekte ♨️ ◾️Marsha ne Timon ◾️Timon me Levizje Elektrike ◾️Bagazh Mbyllje me Buton ◾️Cruise Control ◾️Komanda ne Timon ◾️Sensor Parkimi ◾️Sensor Dritash dhe Shiu ◾️Fener dhe Stopa LED FULL ◾️Pasqyra me Palosje & Ngrohje ◾️Pasqyra dhe Xhama Elektrik ◾️Edhe shume Opsione Tjera 📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. 💶Cmimi: (diskutueshem€) 📞Tel: 0675458227 / 069 2106745 📲 @autoalbania1 📍Galaktik Shoping centre Durres #albania #cars #audi #cardealership

BOOK NOW