3.0 TFSI
Benzin
Automat
5

Audi Q8 S-Line

60’000€

Description

◾️NE SHITJE◾️ 📂2019- AUDI Q8 S Line Quattro ✅Motorri: 3.0 T- (330Ps) ✅Viti: 2019 ✅Karburanti: Benzine ✅Kambio: Automatike ✅Kilometra: 122,000 KM ✅Targa: Dogane e Paguar 📂Lista e Opsioneve: ◾️Full Tavan Xhami Panorama ◾️5Ulese ◾️Adaptive Air Suspension ◾️Keyless GO ◾️Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton ◾️Kamera Parkimi 3D auto parking ◾️Sendilje Para Elektrike ◾️Me Ngrohje Ftohje Klima Bizonale♨️ ◾️Sendile Lekure perfekte ♨️ ◾️Marsha ne Timon ◾️Timon me Levizje Elektrike ◾️Bagazh Mbyllje me Buton ◾️Cruise Control ◾️Komanda ne Timon ◾️Sensor Parkimi ◾️Sensor Dritash dhe Shiu ◾️Fener dhe Stopa LED FULL ◾️Pasqyra me Palosje & Ngrohje ◾️Pasqyra dhe Xhama Elektrik ◾️Edhe shume Opsione Tjera 📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. 💶Cmimi: (diskutueshem€) 📞Tel: 0675458227 / 069 2106745 📲 @autoalbania1 📍Galaktik Shoping centre Durres

BOOK NOW