3.0
Nafte
Automat
5

Porsche Cayene PLATINUM EDITION

18’000€

Description

◾️NE SHITJE◾️ 📂2014- Porsche Cayene PLATINUM EDITION ✅Motorri: 3.0 (300Ps)Pa takse lluksi ✅Viti: 2014 ✅Karburanti: Nafte ✅Kambio: Automatike ✅Kilometra: 240,000 KM ✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim) 📂Lista e Opsioneve: ◾️Full Tavan Xhami Panorama ◾️5 Ulese ◾️Adaptive Air Suspension ◾️Keyless GO ◾️Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton ◾️Kamera Parkimi 3D auto parking ◾️Sendilje Para Elektrike ◾️Me Ngrohje Ftohje Klima Bizonale♨️ ◾️Sendile Lekure perfekte ♨️ ◾️Marsha ne Timon ◾️Timon me Levizje Elektrike ◾️Bagazh Mbyllje me Buton ◾️Cruise Control ◾️Sensor Parkimi ◾️Sensor Dritash dhe Shiu ◾️Fener dhe Stopa LED FULL ◾️Pasqyra me Palosje & Ngrohje ◾️Pasqyra dhe Xhama Elektrik ◾️Edhe shume Opsione Tjera 📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. 💶Cmimi: (diskutueshem€) 📞Tel: 0675458227 / 069 2106745 📲 @autoalbania1 📍Galaktik Shoping centre Durres

BOOK NOW